15479105Обновлено 30 июля 2011Был(а) больше месяца назад


Работа во Львове / Резюме / Административная работа, секретариат, АХО / Помощник руководителя
42 года (родилась 05 июля 1977), неполное высшее образование, не состоит в браке, есть дети
Львов
avatar
Имя, телефон и почта будут доступны вам после авторизации
Связаться с кандидатом

Помощник руководителя

полная занятость, готова к командировкам
2 800

Опыт работы 14 лет и 7 месяцев

  • июнь 2005 – работает сейчас
  • 14 лет и 7 месяцев

  Старший касир

  Тзов оверко, Львов

  Обязанности:

  Професійні навички та знання: Оцінка ефективності роботи персоналу Організація роботи з персоналом відповідно до загальних цілей розвитку компанії для досягнення ефективного використання і професійного вдосконалення співробітників, Організація і проведення корпоративних заходів. Планування і оцінка потреби в персоналі, оцінка потреби в навчанні, пошук та навчання персоналу. Контроль стану замовлень, відвантажень і дебіторської заборгованості по клієнтах Робота з претензіями клієнтів Проведення переговорів з ключовими клієнтами Планування закупівлю та продаж товарів Збільшення асортименту в роздрібній та гуртовій мережі Врегулювання питань сервісного обслуговування Введення рекомендованої роздрібної ціни і її контроль Розробка акцій по просуванню товару Прямі продажі Виїзд до замовника, презентації Вмію вести переговори, знаю діловий етикет Приймала участь в виставках-продажах Знання касової дисципліни, ведення відповідної документації, формування звітів На час відпусток директора була виконуючою обов"язки. На даний час помічник директора неофіційно, через те що на фірмі непередбачено такої посади.

Знания и навыки

Профессиональные навыки:

Самостійно вивчила бухгалтерські програми за 1 день, так як потрібно було пройти конкурсний відбір. Компьютерные навыки: Офісні програми, інтернет, 1СПідприємство 8.0,1С

Дополнительные сведения:

Шкідливих звичок нема. Причина пошуку роботи -бажання вчитись новому та розвиватись, заробляти відповідно до досягнутого. Подорожую, читаю багато, вдосконалюю знання англійської та польської мов, займаюсь дітьми, люблю квітникарство.

Иностранные языки

 • Английский язык — базовый
 • Польский язык — разговорный

Смотрите также резюме