46824983Обновлено 28 сентября 2019Был(а) больше месяца назад


Работа во Львове / Резюме / Строительство, проектирование, недвижимость / Инженер геодезист
33 года (родился 18 августа 1986), высшее образование, cостоит в браке, есть дети
Львов, готов к переезду
Гражданство: Украина
no-avatar
Имя, телефон и почта будут доступны вам после авторизации
Показать контакты

Инженер-геодезист

Готов к командировкам
По договорённости

Опыт работы 12 лет и 2 месяца

  • Май 2010 – сентябрь 2019
  • 9 лет и 5 месяцев

  Инженер-геодезист

  IRD ENGINEERING s.r.l., Львов
  IRD Engineering є провідною італійською інженерно-консультаційною компанією. Компанія «IRD Engineering» надає комплексні інженерні рішення по всьому світу як для клієнтів державного, так і приватного секторів.

  Обязанности:

  Робота інженером з технічного нагляду за будівництвом на проектах, що виконуються відповідно до умов контракту FIDIC, та фінансуються міжнародними фінансовими установами (9 років). Геодезичний супровід та технічний нагляд за капітальним ремонтом і новим будівництвом ділянок дороги Київ-Харків-Довжанський загальною протяжністю близько 60 км. Геодезичний супровід та технічний нагляд за капітальним ремонтом промислових споруд.  Винесення проекту, інженерно-геодезичний супровід і технічний нагляд за реконструкцією автомобільної дороги;  Створення планово висотної основи;  Нівелювання;  Тахеометричне знімання;  GPS знімання;  Винесення осей споруд;  Контроль товщини влаштування шарів дорожнього одягу;  Супровід та нагляд за будівництвом підземних і надземних переходів, мостів і шляхопроводів;  Спостереження за просіданням будівель, штучних споруд і конструкцій дорожнього одягу;  Перевірка робочих креслень;  Розрахунок обсягів виконаних робіт;  Визначення об’ємів земляних робіт (насип та виїмка), побудова профілів та поперечників.  Контроль виконання реконструкції відповідно до робочих креслень.
  • Август 2007 – август 2011
  • 4 года и 1 месяц

  Технік, Інженер Геодезист, Головний Інженер Геодезист

  НАВГЕОТЕХ, Львов
  Продаж геодезичного обладнання та виконання всіх видів топографо-геодезичних робіт

  Обязанности:

   Нівелювання;  Тахеометричне знімання;  GPS знімання;  Створення планів в масштабах 1: 500 - 1: 2000;  Винесення осей споруд;  Інженерно-геодезичний супровід будівництва та реконструкції промислових споруд;  Обробка результатів GPS-вимірів даних нівелювання та тахеометричних даних (Trimble business center, Trimble geomatics office, Teramodel);  Оформлення документації.

Знания и навыки

Профессиональные навыки:

Відмінні робота з ПК та MC Office. Вміння працювати з наступними програмними продуктами Digitals, Credo_DAT, AutoCAD, та інше. Працював з геодезичними приладами різних виробників (Trimble, Sokkia, Leica, Nikon, Spectra precision. Робота з GPS – знімання (static, kinematic, RTK), та опрацювання результатів. Бажання навчатись новому.

Иностранные языки

 • Английский язык — базовый
 • Русский язык — cвободное владение

Водительские права

 • A — мотоциклы
 • B — легковые авто
 • C — грузовые авто

Похожие резюмеПоказать ещё 1 похожее
Ищете IT-персонал? Всё лето размещение IT-вакансий бесплатно