15262022Обновлено 24 июля 2019Был(а) в этом месяце

Связаться с кандидатом
Добавить в избранное
Поделиться

Работа во Львове / Резюме / Топ-персонал / Бухгалтер
40 лет (родилась 16 июля 1979), высшее образование, не состоит в браке, детей нет
Львов
avatar
Имя, телефон и почта будут доступны вам после авторизации
Связаться с кандидатом

Фінансовий директор, головний бухгалтер

полная занятость, не готова к командировкам
По договорённости

Опыт работы 21 год и 7 месяцев

  • апрель 2013 – работает сейчас
  • 6 лет и 10 месяцев

  Головний бухгалтер

  ТзОВ «Провімі» (виробництво кормів для тварин)

  Обязанности:

  - Ведення фінансового, бухгалтерського, податкового обліку. - Контроль за виконанням бухгалтерських та податкових звітів, підготовка бухгалтерських, податкових та управлінських звітів за міжнародними стандартами US GAAP. - Забезпечення фінансовою інформацією та її аналітичною інтерпретацією. - Проведення аналізу змін та оцінку ризиків. - Моніторинг змін в податковому законодавстві. - Супровід перевірок та аудитів. - Керування відділом та сприяння його розвитку.
  • февраль 2010 – работает сейчас
  • 10 лет

  Начальник фвнансового відділу

  ПП Аудит Баланс капітал, Львов

  Обязанности:

  - Організація структури фінансового, бухгалтерського, податкового та управлінського обліку на підприємствах металообробного напрямку (3 підприємства з них 2 заводи з виготовлення запасних частин до автомобілів, 1 торговий дім). - Розробка фінансової політики підприємства. - Ведення податкового, бухгалтерського, управлінського обліку. - Контроль за виконанням бухгалтерських та податкових звітів, підготовка бухгалтерських, податкових, фінансових та управлінських звітів. - Консолідація звітності підприємств напрямку та подання засновникам. - Участь в плануванні та бюджетуванні. - Забезпечення фінансовою інформацією та її аналітичною інтерпретацією.  - Проведення аналізу змін та оцінку ризиків. - Здійснення бюджетного контролю. - Моніторинг змін в податковому законодавстві. - Керування фінансовим відділом та сприяння його розвитку.
  • ноябрь 2011 – апрель 2013
  • 1 год и 6 месяцев

  Головний бухгалтер-начальник відділу податкового обліку

  "Львівська кондитерська фабрика "Світоч"(на час декретної відпустки)

  Обязанности:

  - Ведення фінансового, бухгалтерського, податкового обліку. - Контроль за виконанням бухгалтерських та податкових звітів, підготовка бухгалтерських, податкових та управлінських звітів за міжнародними стандартами IFRS. - Забезпечення фінансовою інформацією та її аналітичною інтерпретацією. - Проведення аналізу змін та оцінку ризиків. - Моніторинг змін в податковому законодавстві. - Супровід частих перевірок та аудитів. - Керування відділом та сприяння його розвитку.
  • октябрь 2008 – февраль 2010
  • 1 год и 5 месяцев

  Фінансовий директор

  Консалтингова фірма

  Обязанности:

  - Організація структури фінансового, бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві. - Розробка фінансової політики підприємства. - Розробка бюджету підприємства, встановлення цін, планування витрат. - Надання консультацій підприємству з питань податкового та бухгалтерського обліку з метою оптимізації податкових операцій. - Контроль за виконанням бухгалтерських та податкових звітів, за необхідністю підготовка бухгалтесрьких, податкових та фінансових звітів і проводення звірки балансового звіту. - Підготовка звітів міжнародного зразка. - Аналіз фінансово-економічних умов підприємства, вдосконалення обліку витрат та знайдення шляхів їх зменшення. - Проведення аудиту. - Співпраця з банками. - Заведення обліку на підприємствах, закриття підприємств. - Участь в стратегічному плануванні та формулюванні довгострокових бізнес планів. - Проведення ділового моделювання та прогнозування. - Забезпечення фінансовою інформацією та її аналітичною інтерпретацією. - Проводення аналізу змін та оцінку ризиків. - Проведення аналізу фінансових показників за новими та існуючими проектами. - Проводедення перевірки та оцінки можливостей зменшення витрати на ведення бізнесу. - Здійснення бюджетого контролю. - Проведення моніторінгу грошових потоків. - Керування проектами в сфері фінансів. - Керування фінансовим відділом та сприяння його розвитку.
  • июль 2005 – май 2009
  • 3 года и 11 месяцев

  Головний бухгалтер

  Франс-Гібрид-Україна ТзОВ

  Обязанности:

  Організація та ведення бухгалтерського, податкового, статистичного, фінансового обліку в т.ч.: - організація бухгалтерського та податкового обліку «з нуля», впровадження програмного забезпечення 1С 7.7; - облік експортно-імпортних операцій; - взаємодія з банками; - контроль фінансових потоків, аналіз фінансових показників та результатів діяльності підприємства; - контроль за розрахунком заробітної плати і нарахування податків з ФОП; - облік взаєморозрахунків з покупцями та постачальниками та проведення звірок; - контроль за обліком надходження та розходу ТМЦ; - облік основних засобів, МНМА, МШП; - складання фінансвоих звітів іноземним засновникам підприємства; - податкове планування та мінімізація податків; - ведення і здача податкової та бухгалтерської звітності.
  • апрель 2000 – июль 2005
  • 5 лет и 4 месяца

  Головний бухгалтер

  ТзОВ Олімпік ЛТД

  Обязанности:

  Організація та ведення бухгалтерського, податкового, статистичного, фінансового, управлінського обліку в т.ч.: - організація бухгалтерського та податкового обліку «з нуля», впровадження програмного забезпечення «Галактика»; - керівництво колективом бухгалтерії; - контроль за веденням банківських та касових операцій, розрахунків з підзвітними особами; - взаємодія з банками; - контроль за розрахунком заробітної плати і нарахування податків з ФОП; - облік взаєморозрахунків з покупцями та постачальниками та проведення звірок; - контроль за обліком надходження та розходу ТМЦ; - облік основних засобів, МНМА, МШП; - податкове планування та мінімізація податків; - ведення та здача податкової та бухгалтерської звітності; - ведення управлінської звітності; - робота з контролюючими органами.
  • июль 1998 – апрель 2000
  • 1 год и 10 месяцев

  Бухгалтер

  ППФ Олімпієць

  Обязанности:

  Повне ведення сього бухгалтерського обліку підприємства, податкового обліку, виконання функцій заступника головного бухгалтера в т.ч.: - ведення касових операцій, розрахунків з підзвітними особами; - розрахунок заробітної плати і нарахування податків з ФОП; - облік взаєморозрахунків з покупцями та потачальниками та проведення звірок; - контроль за обліком надходження ТМЦ, списання ТМЦ; - облік основних засобів, МНМА, МШП; - контроль за веденням банківських операцій; - оформлення кредитів.

Знания и навыки

Профессиональные навыки:

Зданий іспит з Фінансового обліку за програмою САР міжнародні стандарти бухгалтерського обліку. Компьютерные навыки: Знання бухгалтерських програм Галактика, 1С 7.7, знання багатьох систем Клієнт-Банк та ін.

Дополнительные сведения:

Відповідальність, комунікабельність, цілеспрямованість, чесність, акуратність. Література, вивчення іноземних мов, спорт Желаемая зарплата: 25000

Иностранные языки

 • Английский язык — базовый
 • Французский язык — разговорный

Водительские права

 • B — легковые авто

Смотрите также резюме